flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Секретарі судового засідання підвищують кваліфікацію

15 травня 2018, 16:24

 

 

 

З 14 по 16 травня 2018 року Національною школою суддів України проводиться підготовка секретарів судового засідання окружних та апеляційних судів Вінницької, Житомирської, Київської, Черкаської й Чернігівської областей та міста Києва. Участь у підготовці бере секретар судового засідання відділу організаційного забезпечення розгляду кримінальних справ суду Денис Дячук.

Програма підготовки дуже насичена й торкається важливих  питань службової діяльності секретарів судового засідання, цікаві й різноманітні  форми її проведення: інтерактивні лекції, обговорення, презентації Power Point, практичні вправи, перегляди відеороликів тощо. Також запланована екскурсія до Верховного Суду.

Під час занять висококваліфіковані фахівці виступатимуть з актуальними доповідями на теми щодо навичок надання якісних судових послуг; процесуальних засад діяльності секретарів судового засідання та їхнього статусу; фіксування процесу за допомогою технічних засобів тощо.

Увагу слухачів буде привернуто й до таких питань як проблеми підвищення авторитету судової влади в українському суспільстві, взаємодія з представниками громадськості та ЗМІ й психологічні аспекти професійного вигорання. Під час екскурсії до ВС учасникам навчання розкажуть про історію судоустрою і судочинства України, історію апарату суду.

Практично корисними мають бути лекції, які стосуватимуться загальних положень законодавства України про державну службу, а також умов проходження служби в судах та антикорупційного законодавства.

Підготовка секретарів судового засідання завершиться анкетуванням та врученням сертифікатів Національної школи суддів України.

 

 

Головний спеціаліст (із забезпечення зв’язків зі ЗМІ)