flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Звіт про виконання Апеляційним судом Житомирської області вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» за перше півріччя 2015 рік

02 липня 2015, 17:47

  

На виконання пункту 10 статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» в Апеляційному суді Житомирської області проводиться аналіз роботи із запитами на інформацію.
За перше півріччя 2015 рік до Апеляційного суду Житомирської області надійшло 15 запитів на отримання публічної інформації від:
-  фізичних осіб (10);
-   від юридичних осіб (5).
За результатами розгляду вказаних запитів було задоволено 8 запитів та надано запитувану інформацію, по 7-ми запитам надано розяснення.
Відповіді на вказані запити були надані в письмовій формі та направлені запитувачам за допомогою поштового та електронного зв’язку.
Запити, що надходили до суду в першому півріччі 2015 році в порядку Закону України «Про доступ до публічної інформації», стосувалися питань отримання інформації щодо:
-   розгляду справ в суді (13),
-   отримання копій судових рішень (2).
 
Запити, що надходили, зареєстровані  автоматизованій системі документообігу суду та в журналі реєстрації інформаційних запитів.
Усі матеріали, що стосуються роботи із запитами щодо надання публічної інформації, сформовані та зберігаються у номенклатурній справі № 08-09 «Інформаційні запити»